![](/sites/default/files/styles/960_x_540/public/2024-02/2%20Numaral%C4%B1%20Haber%20G%C3%B6rseli.jpg?itok=4CD0cxGx)
Birimimiz ve Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu arasında, Türkiye-AB mali iş birliği kapsamında kurumsal yetki ve sorumlulukları çerçevesinde, fonların etkin ve verimli kullanılmasını ve kurumsal kapasitelerini güçlendirmeyi hedefleyen İş Birliği Protokolü’nü 8 Şubat 2024 tarihinde imzaladık.
Süreçte emeği geçen tüm CFCU ve TKDK ekibine teşekkür eder, verimli bir iş birliği elde edilmesini temenni ederiz.