Ana içeriğe atla

Kullanım Şartları

MERKEZİ FİNANS VE İHALE BİRİMİ WEB SİTESİ KULLANIM KOŞULLARI-YASAL UYARILAR

 

Merkezi Finans ve İhale Birimi (bundan sonra MFİB olarak anılacaktır) İnternet Sitesine hoş geldiniz. Bu bölümde yer alan kullanım koşulları ve açıklamalar, İnternet Sitesinin (www.cfcu.gov.tr-www.mfib.gov.tr) işletilmesine ve kullanılmasına ilişkin kurumsal politikalarımızı oluşturmaktadır. Bu İnternet Sitesi’nin herhangi bir sayfasına girmekle, aşağıda belirtilen kuralları kabul etmektesiniz.

 

MFİB, Avrupa Birliği tarafından sağlanan fonların kullanımı konusunda tabi olduğu uluslararası anlaşmalar ve mevzuat kapsamında kendisine verilen görevlerin yerine getirilmesi ve gerekli bilgilere erişimi sağlamak amacıyla http://www.cfcu.gov.tr-http://www.mfib.gov.tr adresindeki internet sitesini işletmektedir.

 

Bu İnternet Sitesi kapsamında yer alan tüm eser, bilgi ve içerik (yazı, resim, görüntü, fotoğraf, vb.) Merkezi Finans ve İhale Birimine ait olup, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve 5237 sayılı Türk Ceza Kanunu kapsamında korunmaktadır. Herhangi bir ihlal veya izinsiz kullanım durumunda MFİB her türlü yasal işlem başlatma hakkına sahiptir.

 

  1. Bu İnternet Sitesinde yer alan hiçbir içerik, kod ve yazılım da dâhil olmak üzere, MFİB’den izin alınmaksızın değiştirilemez, çoğaltılamaz, yayımlanamaz, dağıtılamaz, umuma iletilemez, başka bir lisana çevrilemez. Sitedeki yazılı veya görsel materyal hiç bir şekilde değiştirilemez, telif hakkı ibareleri silinerek kullanılamaz. Sitede yer alan içeriklerin bütünü veya bir kısmı değiştirilerek veya başka bir suretle diğer bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Bu İnternet Sitesindeki veriler bilgi alma amaçlı ve kişisel kullanım için indirilebilir veya yazdırılabilir.
  2. MFİB, Sitenin 24 saat erişilebilir olması için gerekli teknik altyapıyı kullanmaktadır ancak MFİB tarafından öngörülemeyen sebeplerle Sitenin erişilebilir olmamasından Birim sorumlu değildir. Bu sebeple MFİB, bağlantı kesintileri veya erişim hatalarında oluşabilecek sorun ve gerçekleşen zararlara ait herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
  3. MFİB tarafından Sözleşme Makamı olarak yürütülen program, proje ve ihalelere ilişkin her türlü bilgi, duyuru ve ilan Avrupa Birliği tarafından belirlenen ihale şablon dokümanları formatında ilan edilmekte olup yayımlanan tüm bilgi, ilan ve duyurular yayımlandığı zaman itibariyle ve ilanda belirlenen süre için geçerlidir.
  4. MFİB önceden haber vermeksizin, istediği zaman sitedeki bilgilerin değiştirilmesi, düzeltilmesi ve çıkarılması gibi işlemleri yapacak tek yetkili olup bu konuda tüm haklara sahiptir.
  5. İhale süreçlerinde, sadece MFİB tarafından bu sitede ve ilgili AB ihale ilan sitelerinde eşzamanlı olarak yayımlanan ilanlarda yer alan şablon dokümanların içeriğinde yer alan bilgiler resmi bilgi olarak kabul edilmelidir. Resmi olarak yayımlanan ihale ilanlarının içeriğinde aksi belirtilmedikçe, başka bir yöntemle elde edilen herhangi bir bilgi, belge veya veri resmi olarak yayımlanan ilanlarda yer alan bilgi, belge veya herhangi bir içeriğin yerine hiç bir şekilde geçemez veya onları geçersiz kılamaz. MFİB, İnternet Sitesinde bu madde de belirtilenler dışında bulunan bilgi ve verilerin ayrıntılı, eksiksiz, doğru ve güncel olduğunu taahhüt etmemektedir.
  6. İnternet Sitesinde yer alan bilgiler mesleki ve/veya hukuki tavsiyeler içermez. Bu konuda gerektiğinde mesleki açıdan gerekli yeterliliğe sahip uzmanlara danışmanız önerilir.
  7. MFİB tarafından yönetilen ihalelere ilişkin hazırlanan belgelerde ve ihalelerde kullanılan dil İngilizce olup, İnternet Sitesinde yer alan gayrı resmi Türkçe tercümeler bilgi amaçlı olarak sunulmaktadır.
  8. Bu Siteye erişim, her hangi bir duyuru yapılmaksızın geçici veya sürekli olarak durdurulabilir.
  9. MFİB, İnternet Sitesinde yer alan linklerle ulaşılacak sitelerde sunulan bilgiler nedeniyle hiç bir sorumluluk kabul etmez.
  10. MFİB, virüslere karşı korunmak için tedbir almakla birlikte, İnternet Sitesinin (verilen linklerle ulaşılacak siteler dahil) veya indirilecek belgelerin kullanımından doğabilecek hiçbir zarardan sorumlu değildir.

 

© 2015- MFİB Web Sitesinde yer alan İnternet sayfalarına ilişkin tüm hakları saklıdır.